2018 Yılı DemirDöküm Kombi Bakım Ücreti

2018 Yılı DemirDöküm Kombi Bakım Ücreti Previous item 2016-2017 Yılı DemirDöküm... Next item 2018-2019 Yılı DemirDöküm...

 

Demirdöküm Kombi Bakım Fiyatları

2018 ve 2019 Demirdöküm kombi bakım ücreti  ise 100₺ ile 150 ₺ arasındadır. Bakım üresi yaklaşık 45 dakika ile 60 dakika arasında olacaktır. Dermirdöküm kombinin düzenli bakım görmemesi ve kombide çıkabilecek arızalar bakım masrafını etkiler.

DEMİRDÖKÜM 2018-2019 YILI BAKIM KAMPANYASI VE SERVİS ÜCRETİ FİYAT LİSTESİ

DEMİRDÖKÜM STANDART (HERMATİK) KOMBİ BAKIM ÜCRETİ 100 ₺
DEMİRDÖKÜM YOĞUŞMALI KOMBİ BAKIM ÜCRETİ 150 ₺
DEMİRDÖKÜM KOMBİ VE PETEK TEMİZLEME ÜCRETİ(150 M2 altı daire) 250 ₺
DEMİRDÖKÜM SERVİS ÜCRETİ 50 ₺

 

2018 DemirDöküm Kombi Servis ve Bakım Kampanyası

 

DemirDöküm ısınma sistemleri evlerde ve iş yerlerinde oldukça önemli ve gerekli durumdadır. Kaliteli bir şekilde alanın ve ortamın ısıtılması oldukça önemlidir. Isıtma sistemleri konfor ve kolaylık nedeni ile doğalgaz sistemleri olarak çok ilgi görmektedir. Bu sistemlerde kombiler oldukça önemlidir. Doğal gaz ile çalışan bu cihazlarda su anlık olarak ısıtılmakta ve radyatörler ile tüm alanın ısınması sağlanmaktadır. Bütün alanın eşit şekilde ısınmasının sağlandığı bu sistemler sağladıkları avantajlar nedeni ile çok fazla ilgi görmektedir.

Bu sistemlerin sorunsuz şekilde kullanılmasında kombilerin bakımlı olması oldukça önemlidir. Yaşanacak arızalar sebebi ile servislerden yardım istenebilmektedir. Bu konuda firmamız 2017-2018 DemirDöküm kombi bakım fiyatları konusunda özel bir kampanya yapmaktadır. Standart Bakım ücreti 100 TL.Yoğuşmalı kombi bakım ücreti 150 TL. Olarak özel bir kampanya fiyatı olarak belirlenmiş durumdadır. Bu kampanya fiyatı ile kombilerin arızalarının firmamızın deneyimli ekibi tarafından kısa sürede tespit edilmesi sağlanabilmektedir. Bu işlem sonrasında orijinal parçalar kullanılarak arızanın giderilmesi sağlanmaktadır.

DemirDöküm Kombi Bakım Fiyatları Ve Servis Çağırmak İçin Arayın.

Kombilerden verim alınması ısınma maliyetlerinin daha az olmasını sağlamaktadır. Sistemin ilk kurulduğu zamanlarda en yüksek randıman ile çalışan kombiler zaman içerisinde daha az randıman verecek şekilde yıpranabilmektedir. Ancak düzenli olarak yapılacak bakım çalışmaları ile sorunsuz bir şekilde yıllarca kullanılması mümkün olabilmektedir. Başarılı bir şekilde DemirDöküm kombi bakım yapılabilmesi konusunda deneyimli bir kadrosu olan ve gelişmiş teknolojik donanımlar kullanan firmamız sizlere hizmet sunmaktadır. Bakım konusunda 2017-2018 DemirDöküm kombi ve petek bakım ücretleri  250 TLkampanyalı olarak sunulmaktadır.

DemirDöküm Kombi Bakımı detaylı olarak yapılması ve başarılı bir şekilde bu konuda hizmet sunulması firmamız tarafından sağlanmaktadır. Kombilerin tüm aksamlarının detaylı olarak incelenmesi ve randımanlı bir şekilde çalışmasının sağlanması firmamızın hizmetleri ile mümkün olmaktadır. Her sene bu şekilde yapılacak bakımlar ile sorunsuz bir şekilde bu ısıtma sistemleri kullanılabilmektedir. DemirDöküm Servis sunduğu kaliteli bakım hizmetlerini ücreti 80 TL. Bu şekilde oldukça uygun fiyatlara en kaliteli hizmetlerin alınması mümkün olacaktır. Sorunsuz bir şekilde yapılacak olan bu bakımlar ile kombilerin randımanlı şekilde çalışması sağlanabilmektedir. İletişim için 0850 840  92 12 numaralı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.